Kom ind og mød de frække profiler »
Prøv fræk sexdating
 Sex Verden Rundt

Kendte afslører sexhemmeligheder

29-03-2010

Vi bliver konstant bombarderet med nyeste fotos af de kendte, og naturligvis det medfølgende sidste sladder.

Meget ofte er de fuldstændig ligegyldige historier (i denne redaktions øjne), som handler om de kendtes vægttab eller ekstra kilo, eller deres seneste besøg på et in-sted.

Men nu er der endelig kommet noget smuds frem, som vi på redaktionen ikke kan lade smutte forbi vores spalter, da der er tale om de store amerikanske filmstjernes sexhemmligheder.

Måske vil du ikke trille om på gulvet i chok, men det er da mere spændende end de fleste øvrige sobre historier :o)

Her kommer et lille udpluk:

Britney Spears
Hun var i lang, lang tid kendt som uskyldigheden selv og bedyrede hun var jomfru - men det siges at hun allerede som 14-årig mistede sin mødom til en klassekammerat.

Orlando Bloom
Var også hurtigt ude i en alder af 14 år, og har udtalt at han derefter fik endnu større interesse for hunkønnet.

Jimmy Carr
Den engelske komiker var noget sløv i betrækket før han fik taget hul på sexlivet. Det skete først da han var fyldt 26 år.

Quentin Tarantino
Har en kraftig fetish for kvindefødder, hvilket blandt andet kan ses i filmen "From dusk to Dawn", hvor han drikker vin af den superlækre Salma Hayeks fod med stor nydelse.

Colin Farrell
Er med i slænget over dem, som har lavet en privat pornofilm - hvorefter indholdet pludselig havnede på nettet.
Det var i øvrigt med hans kæreste Nicole Nerain, som man har kunne nyde i Playboy.

Kate Beckinsale
Den mega dejlige skuespillerinde kan ikke undvære sin computer og webcam, når hun er væk fra sin partner.
På den måde får de dyrket en masse frækt cybersex, når de nu ikke kan være sammen.

Eva Mendes
Den smækre chokosild påstår at hun har dyrket sex i samtlige stater i USA.

Læs flere sexnyheder her »