Kom ind og mød de frække profiler »
Prøv fræk sexdating
 Sex Verden Rundt

Kamera fra reparation med sex-debat

09-11-2009

Man har tidligere hørt om letsindige kunder, som har sendt deres video- eller DVDmaskiner til reparation, og herefter fundet ud af, at man lige havde glemt at fjerne en pornofilm inden afsendelsen.
(Med mindre den naturligvis sad fast i maskinen)

Sådanne tilfælde findes der masser af historier om, men jeg mener ikke at have stødt på den omvendte version tidligere - altså at serviceafdelingen sender tingene tilbage med en sex-DVD eller lignende.

Det er så tilfældet nu.

En kunde havde sendt sit videokamera til reparation hos Sony, og da kameraet kom tilbage efter endt reparation, så sad der et bånd i kameraet, som kunden ikke umiddelbart kunne genkende.

Ved nærmere eftersyn viste det sig, at båndet indeholdt en optagelse af reparatørerne fra serviceafdelingen, som stod og diskuterede deres sexliv.

Der var tale om to mænd og en kvinde, der gik i detaljer med hvordan og hvorledes deres sexliv fungerede, lige fra antal gange de dyrkede sex om ugen - til dybdegående fortællinger om forspil m.m.

Kunden sendte båndet retur til afdelingen, og en talsmand fra Sony udtaler: "Vi undersøger sagen" ...

:o)

Læs flere sexnyheder her »